Zjazd Misyjny Dzieci

Jubileuszowy 10. Zjazd Misyjny Dzieci

2014-02-12

 

 

Już znamy termin Jubileuszowego 10. Zjazdu Misyjnego Dzieci w Nysie! Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się - atrakcji będzie wiele.

 

Z radością informujemy, że w tym roku odbędzie się już dziesiąty Zjazd Misyjny Dzieci, tym razem pod hasłem "Otwarte serce na misje". Gdyśmy zaczynali w 2005 roku, nikt nie przypuszczał, że ta akcja będzie się cieszyła takim zainteresowaniem i że przyciągnie grono wiernych uczestników. 

 

Co roku do Nysy przybywają setki dzieci z regionu, aby wspólnie się modlić, bawić, śpiewać, świętować i przede wszystkim poznać zwyczaje i obrzędy z innych kontynentów, o których ze swadą opowiadają nasi misjonarze.

 

W tym roku zapraszamy 20 września, jak zawsze na godzinę 9. Rozpoczniemy rozśpiewaniem na dziedzińcu naszego klasztoru, podzielimy się na grupy kontynentalne i każda z grup weźmie udział w zajęciach prowadzonych przez misjonarzy. Później weźmiemy udział we wspólnej misyjnej Mszy Świętej, po której Ojciec Rektor klasztoru w Nysie, zaprosi wszystkich uczestników na wspaniały poczęstunek. Zjazd zakończymy zabawą, wspólnymi śpiewami i częścią artystyczną połączoną z loterią pełną nagród. Z okazji Jubileuszu będą specjalne niespodzianki!

 

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich zjazdów >>>. Serdecznie zapraszamy - jeśli jeszcze u nas nie byliście, musicie to zobaczyć!

 

Wszelkich informacji udzielamy pocztą elektroniczną: rektor@werbisci.nysa.pl lub telefonicznie w godzinach 9.00-16.30 pod numerem 77 431 04 00. Możecie Państwo również skorzystać z poniższego formularza. O wszelkich nowościach będziemy informować na bieżąco na tej stronie.

Imię i nazwisko*:
E-mail:
Telefon*:
Wiadomość*:

Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.

Polecamy