Rekolekcje w Nysie

Święty Arnold Janssen, założyciel Zgromadzenia Słowa Bożego (Księży Werbistów), był prekursorem rekolekcji zamkniętych dla osób świeckich.


Działalność Domu Misyjnego Dobrego Pasterza w Nysie jest ukierunkowana na realizację charyzmatu swego patrona. Kapłani z naszej wspólnoty prowadzą rekolekcje dla różnych grup i środowisk katolickich z całej Polski: przyjaciół misji, emerytów i rencistów, młodzieży, grup modlitewnych, katechetów, księży diecezjalnych...


Udzielamy też w naszym domu gościny grupom i osobom indywidualnym, które we własnym zakresie organizują sobie w naszym domu swoje rekolekcje czy spotkania o charakterze duchowo-rekreacyjnym.

 

Wynajem domu rekolekcyjnego

 

W Domu Misyjnym Dobrego Pasterza w Nysie, poza rekolekcjami organizowanymi w ramach działalności misyjnej naszej Wspólnoty, przyjmujemy również grupy i osoby prywatne pragnące skorzystać z naszego domu dla odprawienia rekolekcji czy spotkań prywatnie czy z własnym programem i kierownikiem duchownym. Dom nasz został specjalnie wybudowany i wyposażony do prowadzenia tego typu działalności.

 

Osoby i grupy pragnące gościć w naszym domu rekolekcyjnym, prosimy o bezpośredni kontakt:

 

Misjonarze Werbiści z Nysy

ul. Rodziewiczówny 3

skr. poczt. 26

48-300 Nysa

tel. 77 431 05 12,  77 431 05 13

rektor@werbisci.nysa.pl

Imię i nazwisko*:
E-mail:
Telefon*:
Wiadomość*:

Pola oznaczone gwiazdką muszą być wypełnione.

Polecamy